Promocje - taksi Opole

UWAGA

W celu uporządkowania systemu rabatowego na życzenie klientów wprowadzamy imienne karty rabatowe.

10% zniżkę w taksówce będzie można uzyskać, tylko po okazaniu kierowcy imiennej karty rabatowej przed rozpoczęciem kursu.

O imienne karty rabatowe można się ubiegać wyłącznie w biurze ZTP Opole ul. Krakowska 32/a od pn. do pt. w godzinach od 10.00 do 14.00 począwszy od 01.09.2008.

Bezpłatny dojazd* – w granicach aglomeracji opolskiej podstawiamy taksówki pod wskazany adres bez dodatkowych opłat.
5 minut gratis – pod zgłoszonym adresem oczekujemy maksymalnie 5 minut i jest to oczekiwanie również bez dodatkowych opłat.
Karta stałego klienta** – 10% rabatu przy okazaniu karty stałego klienta.

Czas trwania promocji – do odwołania.

* o nielicznych wyjątkach informuje dyspozytor. Przy zamówieniu i wykorzystaniu taksówki w obrębie odległych dzielnic: Groszowice, Malina, Grudzice, Wróblin, Czarnowąsy.np: zamówienie taxi na ul.Srebrną 1 z adresem docelowym Oświęcimska 100, anuluje promocję bezpłatnego dojazdu. Cena za usłuę ma charakter umowny i wynosi od 20,00 zł do 35,00 zł (stosownie do obowiązującej taryfy) i nie przekracza wartości kursu z centrum miasta do adresu docelowego.

** udzielane rabaty nie sumują się

Udzielenie rabatu, anulowanie paragonu, wprowadzenie ceny umownej: możliwe jest w początkowym odcinku kursu – tj. nie więcej niż 20 minut od momentu rozpoczęcia kursu, a przejechany dystans nie przekroczył 500 m.

Promocje taxi Opole